O firmě

Firma CEREBRA s.r.o. vznikla jako soukromý subjekt zastřešující odborníky z mnoha oblastí především informačních technologií. Chceme poskytovat komplexní služby na míru klientům a při tom zajistit dlouhodobou kontinuitu servisu a záruk tak, jak to u samostatně působících subjektů obvykle není možné.

Společnost CEREBRA s.r.o. působí především v oblasti consultingu IT, vývoji zakázkových a specializovaných aplikací na míru, budování a správy IT infrastruktury, dodávky software a hardware. Jako třešnička na dortu je v portfoliu firmy i výroba luxusních počítačů Primogen™.

Naším cílem je poskytovat prvotřídní služby a stoprocentně vyhovět našim klientům. Pracujeme proto neustále na našem zdokonalování, držíme se moderních trendů, jdeme s dobou. V poslední době se specializujeme na náročná zakázková řešení vývoje software vyžadující pokročilou algoritmizaci, náročné výpočty a netradiční přístupy. Na složitých úlohách spolupracujeme s vědeckými pracovníky z univerzit tak, abychom vždy poskytli špičkové řešení.

CEREBRA s.r.o. - logo

logo CEREBRA s.r.o.

PRIMOGENT - logo

logo PRIMOGEN™