Servis a správa IT infrastruktury - Outsourcing

  • Stará se Vám o servis IT Váš interní pracovník? Nebo voláte nějaký IT servis až v případě potíží?

  • Dělá Vám Vaše IT infrastruktura vrásky?

  • Chcete ušetřit nejen Vaše nervy, ale i finance?

Svěřte Vaše IT nám. Postaráme se o kompletní pravidelnou údržbu a servis vaší počítačové sítě a příslušných zařízení. Nabízíme Vám kompletní profesionální outsourcing IT. Dodáme Vám nové technologie, poradíme kde ušetřit a kde naopak nešetřit. Předejdeme výpadkům a budeme k dispozici ihned, když problémy náhodou nastanou. Můžeme taktéž zasáhnout pomocí vzdálené správy a řešit Vaše problémy hned, neboť dobře víme, že čas jsou peníze.

Máme dlouholeté zkušenosti s budováním a správou počítačových sítí a údržbou IT infrastruktury. Neustále sledujeme novinky a trendy v oblasti výpočetních a komunikačních technologií i multimédií, takže jsme schopni Vám vždy fundovaně poradit a navrhnout pro Vás takové řešení, které Vám bude nejlépe vyhovovat a zároveň technologicky nezastará a bude v budoucnu rozšiřitelné. Máme také zkušenosti s virtualizací a terminály - možnost dalšího snížení Vašich nákladů!

Nabízíme také kompletní řešení zálohování a zabezpečení Vašich dat. Tím snížíte riziko ztráty dat esenciálních pro Váš business a budete tak mít o starost méně. Zabezpečíme Vás proti SPAMu a různému badware (adware, trojany, viry,...). Jsme autorizovaným resellerem antivirového systému AVG a AVAST.

Naši technici a inženýři u klienta :-)